Restauracje przyjazne zwierzętom

Jak zwiedzać miasto ze swoim pupilem to na całego. Po długich wędrówkach każdy chce gdzieś przysiąść czy to na obiad, kawę – ale czy zawsze można? Jeśli chodzi o restauracje, to raczej możemy się spotkać z mniejszym entuzjazmem, jeśli chodzi o przyjmowanie do środka czworonogów, ale są oczywiście miejsca, które nie mają z tą kwestią żadnych problemów. Inaczej ma się sprawa z restauracjami niż hotelami. W restauracji jak wiadomo się je i nie każdy gość chce to robić w pobliżu zwierzęcia. No cóż, tak to już jest, każdy ma inne gusta, preferencje i trzeba to zrozumieć, uszanować. Dużo zależy od tego jak duża jest restauracja i czy ma na przykład wydzieloną salę dla osób z czworonogami. Jeśli tak – super, wtedy nikomu się nie przeszkadza podczas jedzenia. Są tez restauracje przyjazne zwierzętom, bez oddzielnych sal i osoby wchodzące bez pupila muszą się z tym liczyć. Poniżej kilka propozycji restauracji, które tak samo jak my kochają zwierzęta!

  1. Jeśli wybieracie się do Krakowa lub w nim mieszkacie to zajrzyjcie do Alchemii od Kuchni. Lokal znajduje się na ulicy Estery. Oprócz tego, że można zjeść bardzo smaczne burgery czy curry, to jeszcze można to zrobić w towarzystwie swojego pupila. Miejsce godne polecenia.
  2. Również w Krakowie na ul. józefińskiej mieści się pub Miejscówka, w którym do wyboru do koloru – można napić się pysznej kawy, wypić piwo oraz zjeść coś ciepłego. Polecamy kanapkę kubańską! Ale inne też są świetne. Psiaki mile widziane. W lecie dostępne są stoliki na zewnątrz. Obsługa wesołą, uprzejma, także jak najbardziej warto.
  3. Gruzińska restauracja Rusiko w Warszawie to miejsce, które dobrze jest odwiedzić. Miła atmosfera, psiaki jak najbardziej akceptowane, pyszne jedzenie. Oprócz niesamowitej kuchni najlepsza w upalne dni oranżada gruszkowa!
  4. Kolejne miejsce na mapie Warszawy – Afera na Szpitalnej. Pyszne, chrupiące placki ziemniaczane i kartacze. Super klimat, fajna atmosfera, no i oczywiście możliwość przyjścia ze swoim pupilem.