zdrowie

Rozbudowana terapia skóry głowy- na czym może polegać?

Bardzo często pacjenci gabinetów trychologicznych zgłaszają się przede wszystkim z problemami, które dotyczą skóry głowy. Zbadanie problemu, jego poszerzona diagnostyka, a także zaproponowanie terapii zaradczej mogą całkowicie odmienić wygląd i samopoczucie pacjenta. Zwłaszcza jeśli ten już od dłuższego czasu na własną rękę starał się znaleźć odpowiednie terapie zaradcze- jednak bez większej skuteczności.

W Centrum Zdrowego Włosa istnieje możliwość skorzystania z Hydroxygen Trichoterapy- jest to specjalna kuracja stanowiąca połączenie kilku dobroczynnych zabiegów na włosy. Taka rozbudowana terapia zogniskowana na skórze głowy może przynieść fenomenalne rezultaty- także u osób, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów. Poprawa kondycji włosów, lepsze odżywienie, połysk i zagęszczenie fryzury- wszystko to można uzyskać w profesjonalny sposób pracując nad włosami i skórą głowy.

Na czym w praktyce polega taka terapia?

Tak naprawdę, stanowi ona połączenie kilku różnych terapii zebranych w jeden, bardzo kompleksowy zabieg o wysokiej skuteczności. Z jednej strony jest to oczyszczanie wodorowe, a z drugiej infuzja tlenowa. Zabieg dodatkowo zostaje przeprowadzony światłem LED o odpowiednim zakresie fal, a dodatkowo jest on wzbogacony o zastosowanie specjalnych kosmetyków trychologicznych o wyjątkowej formule.

Zabieg ma bardzo intensywne oddziaływanie na skórę głowy. Jednocześnie, warto zaznaczyć, że jest to w pełni bezpieczna terapia, która jest uznawana za całkowicie nieinwazyjną. Udając się na konsultację do trychologa warto zapytać, czy w naszym przypadku taki zabieg mógłby okazać się odpowiedni. Istnieje bowiem bardzo wiele wskazań do jego wykonania.

Na jakie efekty można liczyć?

Z pewnością można liczyć na dogłębne oczyszczenie skóry głowy oraz usunięcie sebum i martwego naskórka. Natomiast sama infuzja tlenowa ma za zadanie dobrze natlenić wszelkie komórki skóry głowy, zahamować proces wypadania włosów i zainicjować wytwarzanie nowych mieszków włosowych. Zabieg jest wręcz wskazany u osób, które borykają się z takimi schorzeniami dermatologicznymi jak łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry, nużyca czy przewlekły, trudny do pozbycia się łupież.

Sam zabieg jest polecany do wykonania w dwóch seriach po 4 zabiegi w danej serii. Na początek wprowadza się fazę uderzeniową, gdzie wykonuje się 4 zabiegi w odstępach około tygodnia czasu. Druga faza określana jest jako stabilizacyjna i wówczas pozostałe zabiegi wykonuje się w odstępach co 3-4 tygodnie.

Zapraszamy https://centrumzdrowegowlosa.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *