podróże

Gdzie wyjechać, gdy cena nie gra roli?

Bogaczy w naszym kraju przybywa, nie liczą się oni z kosztami szczególnie gdy chodzi o podróże lub wakacje. W przypadku gdy cena nie gra roli, świat staje przed nami otworem. Wszystko co najlepsze i luksusowe jest w naszym zasięgu.

Luksusowe wakacyjne pobyty zaczynają się już od 1500 dolarów za dobę, kończą na kwotach niebotycznych ale osiągalnych dla bogaczy, którzy są klientami najbardziej wymagającymi. Proponowane dla nich kierunki to:

Emiraty Arabskie, Karaiby, Zanzibar, Tanzania, Malediwy, Seszele, Kenia, Fidżi, Dominikana, Meksyk czy Bora – Bo – ra.

Na wakacjach najdroższych, otrzymujemy największy luksus i najlepsze rozrywki, mieszkamy w miejscach najlepszych, jemy potrawy najsmaczniejsze, spędzamy czas na rozrywkach najdziwniejszych i otrzymujemy jak najlepszą obsługę. Te wszystkie miejsca, w które wyjeżdżamy dają nam spokój i intymność, zapewniają anonimowość i celową samotność.

Rejsy statkiem to dzisiaj forma super luksusowego wypoczynku, wynajmując luksusowy jacht można pływać omijając wszelkie granice i poznawać różne wyspy, nawet te niezamieszkałe, odkrywać ich tajemnice i zachwycać się ich przyrodą. Dzisiaj takie jachty wynajmuje się z załogą, dlatego też osoba decydująca się na taką wyprawę, nie musi posiadać patentu na sterowanie jachtem. Razem z osobami bliskimi lub przyjaciółmi możemy oddać się wypoczynkowi, na którym nic poza rozrywką nie będzie nas interesowało.

Biura turystyczne oferują propozycje dla każdego turysty, jednak dla tych najbardziej wymagających wymyślają coraz to ciekawsze kierunki i coraz bardziej wyrafinowane rozrywki. Noclegi w hotelu na sztucznej wyspie, czy w willi otoczonej białymi plażami i turkusową wodą na bezludnej wyspie wynoszą ponad 10 tys zł. za dobę za jedną osobę. Dodatkowo klienci mają do dyspozycji SPA, baseny, restauracje serwujące wspaniałe potrawy, odpowiednie programy sportowe i cały szereg ciekawych rozrywek zajmujących im czas, wszystko może być to przy obsłudze osobistego kamerdynera.

Rejsy turystyczne na ogromnych statkach wycieczkowych, które są dzisiaj całymi kompleksami rozrywki, to też odpowiednia forma wyjazdu dla osób najbardziej wymagających. Na statkach mamy wszystko co jest w mieście, a dodatkowo płyniemy przez morza i oceany i zwiedzamy cały świat.

Luksusowe pobyty dla zamożnych to nie tylko egzotyka i odległe miejsca świata. To także miejsca w Europie, niezwykle atrakcyjne greckie wyspy, zamki nad Loarą lub Włochy. Tam też odnajdziemy spokój i najbardziej luksusowe miejsca, którymi też zachwycą się bogacze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *